Dlaczego Storino?

 

Współdzielenie

Zrezygnuj z przesyłania plików pocztą elektroniczną. Odstaw pendrive na półkę.

Synchronizacja

Gdziekolwiek jesteś masz dostęp do swoich najświeższych danych. Nie martw się więcej o brak aktualnej wersji dokumentów.

Archiwizacja

Twój backup online daje Ci gwarancję zachowania danych. Nie twórz kolejnych kopii zapasowych.

Bezpieczeństwo

Szyfrowanie transferu oraz szyfrowanie danych w chmurze. Nie musisz się bać o prywatność swoich danych.

Promocja

Poleć Storino znajomym i powiększ swoje konto do 6 GB za darmo.

 

Współdzielenie

Podziel się z drugą osobą swoimi zdjęciami, filmami i dokumentami. Wystarczy podać nazwę użytkownika, któremu chcesz udostępnić swój katalog, a dzięki Storino druga osoba otrzyma dostęp do wspólnych dokumentów.
 • Podziel się ze swoimi znajomymi! Kiedykolwiek chcesz udostępnić swoje pliki innemu użytkownikowi, wystarczy, że zaprosisz go do współdzielenia. Dzięki temu katalog, którym chcesz się podzielić, pojawi się również u zaproszonego użytkownika.
 • Zrezygnuj z niewygodnego przesyłania plików przez pocztę elektroniczną! Miałeś kiedyś problem z przesyłaniem dużego pliku pocztą? Współdzielenie wewnątrz Storino rozwiąże Twój problem – od dziś będziesz mógł szybko i bezpiecznie wymieniać nawet największe dokumenty.
 • Zrezygnuj z niewygodnego pendrive’a! Teraz nie musisz już pojawiać się u znajomego, by przegrywać większe ilości danych. Wystarczy, że udostępnisz mu to, co chcesz.
 • Dziel się zdjęciami, filmami, muzyką i dokumentami z rodziną i z przyjaciółmi! Storino to znakomity sposób na przesyłanie plików najbliższym Ci osobom. Po prostu udostępnij im folder, w którym znajdują się Twoje pliki!

 

Synchronizacja

Storino zsynchronizuje Twoje dane na wszystkich urządzeniach, z których korzystasz. Komputer, laptop, netbook, iPhone, czy Android obsłuży Twoją chmurę, dając Ci jednakowy dostęp do Twoich zasobów.
 • Wypróbuj 4 GB konto za darmo! Już od dziś możesz się przekonać, czy Storino spełni Twoje oczekiwania. W prosty sposób możesz powiększyć swoje darmowe konto do 6 GB!
 • Uzyskaj dostęp do swoich plików z każdego komputera! Jeśli chcesz uzyskać dostęp do swoich danych na komputerze, na którym nie ma aplikacji Storino, zawsze możesz zalogować się na storino.pl i tam przeglądać swoje pliki.
 • Zainstaluj Storino na swoim telefonie! Storino działa na systemach rodziny Windows, a wkrótce także na iPhone i telefonach z systemem Android.
 • Zostaw swój pendrive w domu! Nie musisz już codziennie chodzić z pendrivem, aby mieć zawsze aktualne dane przy sobie. Teraz Storino zaktualizuje Ci wszystko online.
 • Oszczędzaj transfer danych! Storino wysyła przez Internet tylko te Twoje dane, które ulegają zmianie, pomijając zbędny transfer.

 

Archiwizacja i bezpieczeństwo danych

Dzięki chmurze posiadasz kopię zapasową swoich danych. Nawet gdybyś utracił dane na wszystkich urządzeniach, na których pracujesz, kopia Twoich danych będzie zawsze bezpiecznie przechowywana na Twoim koncie Storino.
 • Wykonaj trwałą kopię bezpieczeństwa Twoich plików! Osobna kopia Twoich danych przetrzymywana jest na Twoim koncie w chmurze. Nawet jeśli utraciłbyś dane na wszystkich swoich urządzeniach, możesz zawsze łatwo uzyskać dostęp do nich, logując się na swoje konto na stronie storino.pl.
 • Bezpieczeństwo Twoich danych! Twoje dane są przechowywane bezpiecznie, a dostęp do nich możesz uzyskać tylko Ty. Transmisja danych odbywa się poprzez szyfrowane połączenie SSL. Twoje dane przechowywane są w postaci zaszyfrowanej (AES-256).
 • Nie spiesz się! Nawet jeśli Twoje konto stanie się nieaktywne, Twoje dane będą czekały na Ciebie jeszcze przez następne 30 dni. Po powtórnym aktywowaniu konta będziesz mieć do nich dostęp.

Wróć do góry

 

Zaproś swoich znajomych, a za każde polecenie otrzymasz dodatkowe 500 MB za darmo! Kliknij!

Korzystamy z certyfikatu bezpieczeństwa GeoTrustProgram Storino zabezpiecza certyfikat thawteJesteśmy członkiem programu dla innowacyjnych firm Microsoft Bizspark Obsługujemy program platnosci.pl