Cennik indywidualny

Storino jest usługą odpłatną. Wykupując konto abonentowe stajesz się użytkownikiem usługi Storino. Możesz również nieodpłatnie przetestować usługę zakładając konto testowe.

Kupując konto na firmę otrzymasz fakturę VAT i rozliczysz 23% podatku od towarów i usług, a także zaliczysz poniesiony wydatek jako koszt uzyskania przychodu.

Za konto możesz zapłacić na jeden z wielu popularnych sposobów: kartą kredytową, przelewem bankowym, bądź też przez bramkę platności.pl

Storino jest produktem polskim, który obsługiwany jest przez polską firmę i polski kapitał. Zatem od Storino możesz oczekiwać w pełni polskiego interfejsu oraz serwisu.

 

Konto 8 GB
89 zł / rok
8 GB pojemności
Brak limitu stanowisk!
Konto 16 GB
169 zł / rok
16 GB pojemności
Brak limitu stanowisk!
Konto 32 GB
319 zł / rok
32 GB pojemności
Brak limitu stanowisk!
Konto 64 GB
599 zł / rok
64 GB pojemności
Brak limitu stanowisk!
Testowe konto 4 GB! Wypróbuj...

 

Zakładając konto darmowe uzyskujesz do niego dostęp poprzez stronę WWW, a także poprzez aplikację kliencką pod Windows. Wypróbuj również Storino pod iPhone i Android. Konto testowe ma podstawową pojemność 4GB, które w prosty sposób można powiększyć o kolejne 2GB. Po pierwszym uruchomieniu aplikacji Windows, pojawi się ekran z informacją jak powiększyć testowe konto.

Konto testowe pozwala sprawdzić w praktyce możliwości usługi Storino. Jeśli przetestowałeś usługę i jesteś zadowolony z dostarczonych funkcjonalności, zakup konto o pojemności jaką preferujesz i stań się użytkownikiem Storino.pl

Każdemu użytkownikowi zapewniamy najwyższą możliwą prędkość transferu nie przekraczającego miesięcznie podstawowej pojemności konta.

W ustawieniach aplikacji możesz zdecydować czy chcesz, aby program wyświetlał specjalne ikony Storino w Windows, które informują Cię o statusie plików i katalogów.

Możesz również wygenerować link publiczny, który może być udostępniony każdemu użytkownikowi, nawet jeśli nie jest użytkownikiem Storino. Link publiczny ma ograniczenia w ilości transferowanych danych, aby zapewnić szybszy transfer użytkownikom Storino.

Jeśli jesteś w sieci telekomunikacyjnej PLAY możesz skorzystać ze specjalnej aplikacji Storino w PLAY. Dostęp do aplikacji mobilnej Storino w PLAY możesz uzyskać rejestrując się poprzez aplikację dostępną na podstronie Play Storino. W sieci PLAY uzyskujesz specjalne konto o pojemności 16 GB, które w prosty sposób możesz powiększyć o kolejne 2 GB. Po 30-dniowym okresie próbnym dostęp do konta przedłużany jest za odpłatnością 4,92 zł brutto miesięcznie.

 

Cennik ważny od 1 grudnia 2011 roku.
Podane ceny wyrażone są w kwocie brutto zawierającej 23% VAT.
Indywidualne zamówienia rozpatrujemy osobno - prosimy o kontakt.

 

Zaproś swoich znajomych, a za każde polecenie otrzymasz dodatkowe 500 MB za darmo! Kliknij!

Korzystamy z certyfikatu bezpieczeństwa GeoTrustProgram Storino zabezpiecza certyfikat thawteJesteśmy członkiem programu dla innowacyjnych firm Microsoft Bizspark Obsługujemy program platnosci.pl